FB

AQUA-SOPOT

  Aktualności

  Remont Zbiornika Wody

  Remont Zbiornika Wody "Piaskowa"

  2020-07-01

  Trwa remont Zbiornika Wody "Piaskowa" czytaj dalej

  Nowy przetarg

  Nowy przetarg

  2020-06-17

  Informacja o aktualnych przetargach czytaj dalej


  » wszystkie

  2012-02-22Podpisanie umów na wykonanie dokumentacji projektowej

  Informujemy, że 17 lutego 2012 r. nasza Spółka podpisała trzy umowy na wykonanie dokumentacji projektowej sieci wod-kan w wybranych ulicach Sopotu. Planowane inwestycje odbywać się będą w ramach Kontraktu 8.1 realizowanego projektu unijnego pn.: Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Uzdrowisku Sopot.


  Każda z podpisanych umów dotyczy projektu sieci w innych ulicach (podział na trzy części). Przedsiębiorstwo Inżynierii EkoWodrol Sp. z o.o. wykona dokumentację projektową dla ulicy Haffnera, Helskiej, Majkowskiego, Winieckiego oraz Mokwy w Sopocie. Kolejna umowa została podpisana z Biurem Inżynierskim Budzisz Sp. z o.o. na wykonanie dokumentacji dla ulicy Smolnej, Chopina, Skłodowskiej-Curie, Sobieskiego, Kaszubskiej, Wejherowskiej i Sikorskiego. Z kolei trzeci wykonawca, Instal-Tech z Gdańska, wykona dokumentację projektową sieci wod-kan dla ulicy Księżycowej, Okrężnej oraz Słonecznej w Sopocie.
  Wszyscy wykonawcy zostali wybrani w drodze przetargu nieograniczonego.


  Realizowany projekt pn.: „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w Uzdrowisku Sopot” współfinansowany jest przez Unię Europejską z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

  AQUA-Sopot Sp. z o.o.

  ul. Polna 66-68
  81-740 Sopot

  tel.: 58 555 49 20
  fax: 58 555 49 21

  aqua-sopot@aqua-sopot.com.pl