Zatrudnimy

MONTERA SIECI WODOCIĄGOWEJ

Opis stanowiska:
 • stanowisko w pogotowiu wodociągowo-kanalizacyjnym,
 • prace eksploatacyjne, remontowe i awaryjne na sieci wodociągowej oraz naprawy i montaże uzbrojenia sieci.
Od kandydatów oczekujemy:
 • wykształcenia średniego technicznego lub zasadniczego zawodowego, preferowane kierunki: instalacyjny w branży sanitarnej, mechaniczny, ogólnobudowlany, elektryczny,
 • braku ograniczeń zdrowotnych do pracy fizycznej, prac na wysokości i w przestrzeniach zamkniętych,
 • pełnej dyspozycyjności w dniach i godzinach pracy - 12 godzin dziennie,
 • praca zmianowa przez 7 dni w tygodniu,
 • prawa jazdy kat. B, 
Mile widziane:
 • doświadczenie zawodowe w branży wod-kan.

Osobom zatrudnionym oferujemy: pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku, dofinansowanie do pakietu ubezpieczeniowego oraz pakietu medycznego.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać do dnia 23 września 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

albo na adres:

AQUA-Sopot Sp.  z o.o.

Ul. Polna 66-68

81-740 Sopot

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłane oferty po zakończonej rekrutacji zostaną zniszczone.

Klauzula informacyjna – rekrutacja pracowników

 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych przekazanych w CV jest AQUA-Sopot Sp. z o.o., zwana dalej: „Administratorem”.  Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: AQUA-Sopot Sp. z o.o. 81-740 Sopot ul. Polna 66-68 lub pocztą elektroniczną  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo telefonując pod numer: 58 555 49 20
 2. Celem przetwarzania Pana/Pani danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji na stanowiska pracy u Administratora.
 3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów kodeksu pracy (art. 221 Kodeksu pracy) oraz na podstawie Art. 6, ust 1, lit b RODO, jako dane niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
 4. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji.
 5. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą następujące podmioty: podmiot świadczący usługi informatyczne w związku z obsługą systemu informatycznego Administratora.
 6. Administrator nie zamierza przekazywać Pana/Pani danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
 7. Ma Pan/Pani prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, uaktualnienia, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 8. W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych przez Administratora przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 9. W oparciu o Pana/Pani dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pana/Pani zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania