Od 1 sierpnia 2021 roku spółka miejska AQUA-Sopot Sp. z o.o. przejmuje od Saur Neptun Gdańsk S. A. eksploatację sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Sopocie. Będziemy zajmować się obsługą mieszkańców oraz firm i instytucji w zakresie zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków w Sopocie. Zapraszamy dotychczasowych odbiorców wody do składania wniosków o zawarcie umowy z naszą Spółką na dostatrczanie wody i odprowadzanie ścieków. Po złożeniu wniosku możliwe będzie zawarcie tejże umowy.

Zapraszamy dotychczasowych odbiorców wody w Sopocie do złożenia wniosku o zawarcie nowej umowy z AQUA-Sopot na dostarczanie wody i odbiór ścieków.

Odpowiedni Wniosek możecie Państwo pobrać poniżej. Po wypełnieniu i złożeniu podpisu prosimy o przesłanie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na Państwa prośbę wniosek prześlemy także na wskazany adres e-mail.

Wnioski w wersji papierowej możecie Państwo również odebrać i wypełnić w siedzibie naszej Spółki pod adresem:

AQUA-Sopot Sp. z o.o.
ul. Polna 66-68
81-740 Sopot
Piętro I

Sekretariat Spółki czynny od wtorku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30, w poniedziałki w godzinach 7.30-17.00.

Wniosek o zawarcie umowy dla odbiorców indywidualnych oraz wniosek o zawarcie umowy dla przedsiębiorców i innych podmiotów niż odbiorcy indywidualni: