Od 1 sierpnia 2021 roku spółka miejska AQUA-Sopot Sp. z o.o. przejmuje od Saur Neptun Gdańsk S. A. eksploatację sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Sopocie.

Będziemy zajmować się obsługą mieszkańców oraz firm i instytucji w zakresie zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków w Sopocie. Zapraszamy dotychczasowych i nowych odbiorców wody do składania wniosków o zawarcie umowy z naszą Spółką na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków. Po złożeniu wniosku możliwe będzie zawarcie tejże umowy.

Ciągłość dostarczania wody bez zmian

Przejęcie eksploatacji sieci wodociągowej nie wpłynie na ciągłość dostarczania wody oraz odbioru ścieków od dotychczasowych odbiorców. Niepodpisanie umowy przed 1 sierpnia br. również nie wpłynie na ciągłość świadczonych usług.

Jak podpisać nową umowę?

Zapraszamy dotychczasowych i nowych odbiorców wody w Sopocie do złożenia wniosku o zawarcie umowy z AQUA-Sopot na dostarczanie wody i odbiór ścieków.

Odpowiedni Wniosek możecie Państwo pobrać poniżej. Po wypełnieniu i złożeniu podpisu prosimy o przesłanie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na Państwa prośbę wniosek prześlemy także na wskazany adres e-mail.

Wnioski w wersji papierowej możecie Państwo również odebrać i wypełnić w siedzibie naszej Spółki pod adresem:

AQUA-Sopot Sp. z o.o.
ul. Polna 66-68
81-740 Sopot
Piętro I

Sekretariat Spółki czynny od wtorku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30, w poniedziałki w godzinach 7.30-17.00.

Wniosek o zawarcie umowy dla odbiorców indywidualnych oraz wniosek o zawarcie umowy dla przedsiębiorców i innych podmiotów niż odbiorcy indywidualni: