Drodzy Sopocianie!

Przypominamy o konieczności złożenia wniosku o zawarcie umowy na dostawę wody i odbiór ścieków. Na podstawie otrzymanych wniosków przygotujemy dla Was nowe umowy.

Nie dotyczy to osób, które za wodę rozliczają się w ramach spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej. W tej sytuacji umowę podpisuje z nami zarząd spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej.

Od 1 sierpnia 2021 roku miejska spółka AQUA-Sopot Sp. z o.o. przejęła od Saur Neptun Gdańsk S.A. eksploatację sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Sopocie.

Od tej pory zajmujemy się obsługą mieszkańców oraz firm i instytucji w zakresie zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków w Sopocie. Zapraszamy dotychczasowych i nowych odbiorców wody do składania wniosków o zawarcie umowy z naszą Spółką na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków. Po złożeniu wniosku przygotujemy nowe umowy.

Ciągłość dostarczania wody bez zmian

Przejęcie eksploatacji sieci wodociągowej nie wpłynie na ciągłość dostarczania wody oraz odbioru ścieków od dotychczasowych odbiorców.

Jak podpisać nową umowę?

W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o zawarcie nowej umowy i podać niezbędne dane do jej zawarcia. Wzór wniosku w wersji elektronicznej można pobrać poniżej lub ze strony internetowej: https://www.aqua-sopot.com.pl/strefa-klienta/131-umowy lub w wersji papierowej w siedzibie AQUA-Sopot.

Podpisane wnioski można składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta AQUA-Sopot lub listownie wysyłać na adres:

Biuro Obsługi Klienta
AQUA-Sopot Sp. z o.o.
ul. Polna 66-68
81-740 Sopot

tel.: 58 551 35 07

Skan podpisanego wniosku można również przesłać drogą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Obsługi Klienta czynne jest w poniedziałki w godzinach 7.30-17.00, od wtorku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30.

Wniosek o zawarcie umowy dla odbiorców indywidualnych oraz wniosek o zawarcie umowy dla przedsiębiorców i innych podmiotów niż odbiorcy indywidualni: